Pełnia w Wadze – 28.03.2021

🌕♎️ Pełnia w Wadze wzywa Cię do spojrzenia, jak Twoja relacja z samą/samym sobą mocuje Cię w relacji z innymi ludźmi.

👩🏼‍🤝‍👨🏻 Na przeciwko Księżyca w Wadze, który kieruje uwagę na dostrzeganie otaczających nas osób, ich punktów widzenia oraz potrzeb mamy dziś połączone ze sobą Słońce, Wenus i Chirona w Barania, które każdą się skupić na sobie. 🤺 Chiron to planetoida zwana rannym uzdrowicielem. Pokazuje nam zranione części nas, które wymagają uleczenia i zarazem są naszym zasobem, by wspierać innych w uzdrawianiu.

☯️ Chiron połączony ze Słońcem, czyli naszą świadomością oraz z Wenus, planetą ziemskiej miłości, przypomina, że teraz jest czas, by skupić się na czystej radości bycia i kochania siebie, na szukaniu balansu pomiędzy dawaniem i przyjmowaniem. 👯‍♀️ Twoja relacja ze sobą znajduje odbicie w relacji z innymi. Szanując swoje potrzeby, uczysz się szanować potrzeby innych, dojrzale stawiając granice, zaczynasz respektować granice innych osób, podążając za swoimi pragnieniami z miłością i odwagą, pozwalasz innym na śmiałe wyrażanie siebie i spontaniczne bycie sobą. Bez potrzeby oceniania. 🐣 W trakcie tej pełni poczujesz bardzo mocno dynamikę harmonii pomiędzy światem wewnętrznym, a zewnętrznym. Będziesz odkrywać, jak dawanie uwagi swojemu instynktowi bycia i podążanie za pragnieniami, które wypływają z miłości, a nie z leku lub potrzeby walki, otwiera Cię na otoczenie.

🔄 Relacyjne jakości Wagi, w której jest Księżyc, wspiera teraz wielki trygon powietrza, czyli Mars w Bliźniętach i Saturn w Wodniku. To ułatwia nam obiektywizowanie siebie w szerszym kontekście, patrzenie na swój instynkt i dzikość, jako cześć ludzkiego doświadczenia.

🖇 Masz teraz szansę zrozumieć, że to, jak pragniesz działać i wyrażać siebie w świecie może zostawić wzmocnione, kiedy zaczniesz tworzyć połączenia z ludźmi podobnymi do Ciebie. Nie musisz być samotną/-ym, zdaną/-my tylko na siebie wojowniczką/wojownikiem. Stwórz swoją armię przyjaciół wyznających podobne wartości, w której czerpiecie siłę z przepływu swojej energii, zasilając wzajemnie swoje indywidualne sposoby bycia i działania.

Magiczne afirmacje