O NAS

Odkrywamy Twój potencjał w harmonii
ze Wszechświatem

Cosmic Monada narodziła się z miłości.

Z wielkiego wybuchu uczuć i emocji pomiędzy kobietą i mężczyzną.

Punktem wyjścia w naszych działaniach jest akt tworzenia i narodzin.
Wiemy, że to proces, który może dostarczyć głębokich uniesień i stać się odżywczym źródłem mocy.
W takim duchu podchodzimy do swoich działań i współpracy z Tobą.

Tworzymy rodzinę i firmę, w której podążamy za swoimi pragnieniami i marzeniami. Łączymy nasze pasje i talenty, by robić rzeczy rewolucyjne i niemożliwe, które pomagają Ci w lepszym zrozumieniu siebie i rozwijaniu Twojego potencjału.

Lubimy przełamywać schematy, stereotypy, przekonania. Czasem wywracamy wszystko na drugą stronę, by odnaleźć dla Ciebie zupełnie nowe jakości.

Potrafimy dostrzegać siłę w tym, co innym może się wydawać wadą lub przeszkodą.

Marzena Gabryk

Jestem kapłanką ekstatycznych narodzin i szamanką przebudzenia kosmicznego potencjału.

Zanim jednak wkroczyłam na ścieżkę pracy duchowej, realizowałam swoją misję zmiany świata w obszarze kultury, działań społecznych i innowacyjnym biznesie.

ŚCIEŻKA ODRODZENIA

Punktem zwrotnym w moim życiu było dwukrotne ucieleśnienie  ekstatycznych porodów. Wówczas zrozumiałam, że moim powołaniem jest bycie liderką zmiany świadomości i prowadzenie kobiet do odrodzenia poczucia mocy i przyjemności w porodowym rytuale przejścia.

Włączyłam do moich działań także astrologię, która fascynowała mnie od 12 roku życia. Dzięki godzinom edukacji własnej, kursom, webinarom itp. zaczęłam zajmować się astrologią profesjonalnie. Pozwoliło mi to poszerzyć obszar swoich działań, by wspierać kobiety i mężczyzn w odrodzeniu ich połączenia ze Wszechświatem. 

JAK MOGĘ CI POMÓC?

Współpraca ze mną polega na przebudzeniu Twojego kosmicznego potencjału i szlifowaniu diamentów Twoich darów tak, by zmieniły się w błyszczące brylanty. Ukierunkowuję Cię w jeszcze pełniejszym i śmielszym podążaniu za głosem duszy.

Słońce w Baranie, Księżyc w w Wodniku i ascendent w Strzelcu.

Podejście

Łączę astrologię z pracą z podświadomością i narzędziami  coachingowymi. Moim celem jest wspieranie Cię w drodze do odkrycia i  ucieleśnienia Twojego potencjału zawartego w kosmogramie. Trzymam dla Ciebie przestrzeń do  życiowej transformacji, wzrostu, połączenia z misją duszy i holistycznego uzdrowienia Twojej energii życiowej.
Przekazuję Ci również metody pracy, dzięki którym możesz jeszcze głębiej rozwijać się duchowo i wchodzić w intymny kontakt ze swoją intuicją oraz wewnętrzną mądrością.

Kursy i szkolenia

  • Kurs astrologiczny Kobiety w Kosmosie, cz. 1 i cz. 2 –
    Kasia Bartoszewska (KosMoc) & Samia Grabowska (Escuela Mandragora)
  • Warszawska Szkoła Astrologii (kursy i wykłady specjalistyczne)
  • Kepler College (webinary specjalistyczne)
  •  

Przeczytaj, co o współpracy z nami

mówią klienci

Sylwia Mazur
Holistycznie

Po spotkaniu z Marzeną poczułam ogromną radość rozumienia siebie jeszcze bardziej. Wiedza oraz czas wspólny przy moim kosmogramie był dla mnie bezcennym doświadczeniem. Dziękuję kochana za to co robisz i do zobaczenia za kilka chwil w kolejnym rozpoznaniu tego, co gwiazdy szepczą do mnie 🤍

Agata

Konsultacje odbyły się w miłej i swobodnej atmosferze, Marzena była do nich bardzo dobrze przygotowana i odpowiadała chętnie na moje pytania. W rozumieniu tego, co mówiła pomagało mi, że dzieliła ekran i pokazywała na bieżąco kosmogram.

Ewa Strzelbicka
Pixel Star

Dziękuję za super wartościową konsultację astrologiczną! Marzena - posiadasz ogromną wiedzę i lekkość w jej przekazywaniu. Twoja mądrość już wpływa na polepszenie jakości mojego życia. Polecam i jeszcze tu wrócę!

Martyna

Bardzo dziękuję za interpretację kosmogramu. Było to inspirujące i cenne spotkanie, które dla mnie miało też wymiar terapeutyczny. Ciekawie było zobaczyć z kosmicznej perspektywy, co jest moją siłą, jakością, zasobem, a nad jakimi obszarami powinnam jeszcze (albo może raczej ciągle) pracować. Obszerna wiedza, pełen pasji sposób komunikacji i energia Marzeny są totalną rewelacją. Jak „czuła przewodniczka” oprowadza po mapie nieba, wyjaśniając, czego pragnie dusza, czego potrzebuje wewnętrzne dziecko, a czego wreszcie chce ascendent. Jest się nad czym zastanawiać 😊

Martyna Friedla
Akademia Wrażliwości

Czytanie kosmogramu u Ciebie otworzyło mi oczy na znacznie większy porządek we Wszechświecie, którego wcześniej nie byłam świadoma i pozwoliło mi się ugruntować w nowym wymiarze na temat pochodzenia moich indywidualnych jakości, mocnych stron, które mogę rozwijać i wiedzy o tym, co jest dla mnie największym wyzwaniem, z którym warto się spotkać i mu przyjrzeć. Poczułam, jakbym zyskała ze sobą, ze swoim źródłem, znacznie mocniejsze połączenie, zrozumienie dla siebie takiej dokładnie jaka jestem i zyskała więcej, znacznie więcej czułości, dzięki znalezieniu fundamentów porządku tam, gdzie przez większość swojego życia widziałam totalny chaos. [...] A coś takiego pamięta się już na zawsze...!

Laura

Zamówiłam kosmogram i interpretację dla męża na święta. Aspekty wizualne – bomba! Każdy szczegół był idealnie dopracowany, kolorystyka strzał w 10. Interpretacja była długa i wnikliwa. Czytaliśmy z mężem po kilka razy i analizowaliśmy wspólnie czy rzeczywiście wszystko się zgadza. Większość bardzo rezonowała z moim mężem a nawet zmuszała do refleksji. Mąż stwierdził że to był pierwszy prezent od lat, który naprawdę sprawił mu przyjemność. Masza, Pedro – zrobiliście kawał dobrej roboty 🙂