O NAS

Odkrywamy Twój potencjał w harmonii
ze Wszechświatem

Cosmic Monada narodziła się z miłości.

Z wielkiego wybuchu uczuć i emocji pomiędzy kobietą i mężczyzną.

Punktem wyjścia w naszych działaniach jest akt tworzenia i narodzin.
Wiemy, że to proces, który może dostarczyć głębokich uniesień i stać się odżywczym źródłem mocy.
W takim duchu podchodzimy do swoich działań i współpracy z Tobą.

Tworzymy rodzinę i firmę, w której podążamy za swoimi pragnieniami i marzeniami. Łączymy nasze pasje i talenty, by robić rzeczy rewolucyjne i niemożliwe, które pomagają Ci w lepszym zrozumieniu siebie i rozwijaniu Twojego potencjału.

Lubimy przełamywać schematy, stereotypy, przekonania. Czasem wywracamy wszystko na drugą stronę, by odnaleźć dla Ciebie zupełnie nowe jakości.

Potrafimy dostrzegać siłę w tym, co innym może się wydawać wadą lub przeszkodą.

Marzena Gabryk

☀️♈️🌙♒️⬆️♐️

PIOTR POLESZCZUK

☀️♈️🌙♈️⬆️♏️

Przeczytaj, co o współpracy z nami

mówią klienci

Sylwia Mazur
Holistycznie

Po spotkaniu z Marzeną poczułam ogromną radość rozumienia siebie jeszcze bardziej. Wiedza oraz czas wspólny przy moim kosmogramie był dla mnie bezcennym doświadczeniem. Dziękuję kochana za to co robisz i do zobaczenia za kilka chwil w kolejnym rozpoznaniu tego, co gwiazdy szepczą do mnie 🤍

Agata

Konsultacje odbyły się w miłej i swobodnej atmosferze, Marzena była do nich bardzo dobrze przygotowana i odpowiadała chętnie na moje pytania. W rozumieniu tego, co mówiła pomagało mi, że dzieliła ekran i pokazywała na bieżąco kosmogram.

Ewa Strzelbicka
Pixel Star

Dziękuję za super wartościową konsultację astrologiczną! Marzena - posiadasz ogromną wiedzę i lekkość w jej przekazywaniu. Twoja mądrość już wpływa na polepszenie jakości mojego życia. Polecam i jeszcze tu wrócę!

Martyna

Bardzo dziękuję za interpretację kosmogramu. Było to inspirujące i cenne spotkanie, które dla mnie miało też wymiar terapeutyczny. Ciekawie było zobaczyć z kosmicznej perspektywy, co jest moją siłą, jakością, zasobem, a nad jakimi obszarami powinnam jeszcze (albo może raczej ciągle) pracować. Obszerna wiedza, pełen pasji sposób komunikacji i energia Marzeny są totalną rewelacją. Jak „czuła przewodniczka” oprowadza po mapie nieba, wyjaśniając, czego pragnie dusza, czego potrzebuje wewnętrzne dziecko, a czego wreszcie chce ascendent. Jest się nad czym zastanawiać 😊

Martyna Friedla
Akademia Wrażliwości

Czytanie kosmogramu u Ciebie otworzyło mi oczy na znacznie większy porządek we Wszechświecie, którego wcześniej nie byłam świadoma i pozwoliło mi się ugruntować w nowym wymiarze na temat pochodzenia moich indywidualnych jakości, mocnych stron, które mogę rozwijać i wiedzy o tym, co jest dla mnie największym wyzwaniem, z którym warto się spotkać i mu przyjrzeć. Poczułam, jakbym zyskała ze sobą, ze swoim źródłem, znacznie mocniejsze połączenie, zrozumienie dla siebie takiej dokładnie jaka jestem i zyskała więcej, znacznie więcej czułości, dzięki znalezieniu fundamentów porządku tam, gdzie przez większość swojego życia widziałam totalny chaos. [...] A coś takiego pamięta się już na zawsze...!

Laura

Zamówiłam kosmogram i interpretację dla męża na święta. Aspekty wizualne – bomba! Każdy szczegół był idealnie dopracowany, kolorystyka strzał w 10. Interpretacja była długa i wnikliwa. Czytaliśmy z mężem po kilka razy i analizowaliśmy wspólnie czy rzeczywiście wszystko się zgadza. Większość bardzo rezonowała z moim mężem a nawet zmuszała do refleksji. Mąż stwierdził że to był pierwszy prezent od lat, który naprawdę sprawił mu przyjemność. Masza, Pedro – zrobiliście kawał dobrej roboty 🙂