O NAS

Odkrywamy Twój potencjał w harmonii
ze Wszechświatem

Cosmic Monada narodziła się z miłości.

Z wielkiego wybuchu uczuć i emocji pomiędzy kobietą i mężczyzną.

Punktem wyjścia w naszych działaniach jest akt tworzenia i narodzin.
Wiemy, że to proces, który może dostarczyć głębokich uniesień i stać się odżywczym źródłem mocy.
W takim duchu podchodzimy do swoich działań i współpracy z Tobą.

Tworzymy rodzinę i firmę, w której podążamy za swoimi pragnieniami i marzeniami. Łączymy nasze pasje i talenty, by robić rzeczy rewolucyjne i niemożliwe, które pomagają Ci w lepszym zrozumieniu siebie i rozwijaniu Twojego potencjału.

Lubimy przełamywać schematy, stereotypy, przekonania. Czasem wywracamy wszystko na drugą stronę, by odnaleźć dla Ciebie zupełnie nowe jakości.

Potrafimy dostrzegać siłę w tym, co innym może się wydawać wadą lub przeszkodą.

Marzena Gabryk

Jestem kapłanką ponownych narodzin. Wspieram Cię w przebudzenia kosmicznego potencjału. Jestem również mentorką, przygotowującą kobiety do ekstatycznych porodów.

Zanim jednak wkroczyłam na ścieżkę pracy duchowej, realizowałam swoją misję zmiany świata w obszarze kultury, działań społecznych i biznesie.

Ukończyłam filologię polską ze specjalnością teatrologiczną, studiowałam również kulturoznawstwo. W 2009 roku powołałam z koleżankami ze studiów Fundację Teatr Nie-Taki, by rewolucjonizować życie teatralne w Polsce. W ramach działań w fundacji pracowałam jako redaktorka czasopism i portali teatralnych (Teatralny.pl, „nietak!t”). Animowałam i koordynowałam projekty  kulturalne i społeczne, działałam jako aktywistka miejska. W swoich działaniach zajmowałam się kreowaniem wizerunku marek, PR-em, grafiką i tworzeniem stron internetowych. Współtworzyłam również Serotoninę, pierwszy polski startup produkujący roślinne, rzemieślnicze sery wegańskie.

Słońce w Baranie, Księżyc w w Wodniku i ascendent w Strzelcu.

ŚCIEŻKA ODRODZENIA

Punktem zwrotnym w moim życiu było dwukrotne ucieleśnienie  ekstatycznych porodów. Wówczas zrozumiałam, że moim powołaniem jest bycie liderką zmiany świadomości i prowadzenie kobiet do odrodzenia poczucia mocy i przyjemności w porodowym rytuale przejścia.

Na nowo odżyła też we mnie pasja do astrologii, która towarzyszy mi od 12 roku życia. Dzięki godzinom edukacji własnej, kursom, webinarom i udziale w konferencjach zaczęłam zajmować się astrologią profesjonalnie. Pozwoliło mi to poszerzyć obszar swoich działań, by wspierać kobiety i mężczyzn w odrodzeniu ich połączenia ze Wszechświatem. 

JAK MOGĘ CI POMÓC?

Współpraca ze mną polega na przebudzeniu Twojego kosmicznego potencjału i szlifowaniu diamentów Twoich darów tak, by zmieniły się w błyszczące brylanty. Ukierunkowuję Cię w jeszcze pełniejszym i śmielszym podążaniu za głosem duszy.

Podejście

Łączę astrologię humanistyczną, ewolucyjną, intuicyjną i szamańską z narzędziami coachingowymi. Moim celem jest przekazanie Ci wiedzy na temat Twojego potencjału zawartego w kosmogramie. Jednocześnie podczas naszej pracy wspieram Cię w aktywowaniu Twojego procesu życiowej transformacji oraz uzdrowieniu fałszywych narracji na Twój, wynikających ze społecznego warunkowania. Przekazuję Ci również metoy, dzięki którym możesz jeszcze głębiej rozwijać się duchowo i wchodzić w intymny kontakt ze swoją intuicją oraz wewnętrzną mądrością.

Kursy i szkolenia

  • Kurs astrologiczny Kobiety w Kosmosie, cz. 1 i cz. 2 –
    Kasia Bartoszewska (KosMoc) & Samia Grabowska (Escuela Mandragora)
  • Warszawska Szkoła Astrologii (kursy i wykłady specjalistyczne)
  • Kepler College (webinary specjalistyczne)

Przeczytaj, co o współpracy z nami

mówią klienci

Sylwia Mazur
Holistycznie

Po spotkaniu z Marzeną poczułam ogromną radość rozumienia siebie jeszcze bardziej. Wiedza oraz czas wspólny przy moim kosmogramie był dla mnie bezcennym doświadczeniem. Dziękuję kochana za to co robisz i do zobaczenia za kilka chwil w kolejnym rozpoznaniu tego, co gwiazdy szepczą do mnie 🤍

Agata

Konsultacje odbyły się w miłej i swobodnej atmosferze, Marzena była do nich bardzo dobrze przygotowana i odpowiadała chętnie na moje pytania. W rozumieniu tego, co mówiła pomagało mi, że dzieliła ekran i pokazywała na bieżąco kosmogram.

Ewa Strzelbicka
Pixel Star

Dziękuję za super wartościową konsultację astrologiczną! Marzena - posiadasz ogromną wiedzę i lekkość w jej przekazywaniu. Twoja mądrość już wpływa na polepszenie jakości mojego życia. Polecam i jeszcze tu wrócę!

Martyna

Bardzo dziękuję za interpretację kosmogramu. Było to inspirujące i cenne spotkanie, które dla mnie miało też wymiar terapeutyczny. Ciekawie było zobaczyć z kosmicznej perspektywy, co jest moją siłą, jakością, zasobem, a nad jakimi obszarami powinnam jeszcze (albo może raczej ciągle) pracować. Obszerna wiedza, pełen pasji sposób komunikacji i energia Marzeny są totalną rewelacją. Jak „czuła przewodniczka” oprowadza po mapie nieba, wyjaśniając, czego pragnie dusza, czego potrzebuje wewnętrzne dziecko, a czego wreszcie chce ascendent. Jest się nad czym zastanawiać 😊

Martyna Friedla
Akademia Wrażliwości

Czytanie kosmogramu u Ciebie otworzyło mi oczy na znacznie większy porządek we Wszechświecie, którego wcześniej nie byłam świadoma i pozwoliło mi się ugruntować w nowym wymiarze na temat pochodzenia moich indywidualnych jakości, mocnych stron, które mogę rozwijać i wiedzy o tym, co jest dla mnie największym wyzwaniem, z którym warto się spotkać i mu przyjrzeć. Poczułam, jakbym zyskała ze sobą, ze swoim źródłem, znacznie mocniejsze połączenie, zrozumienie dla siebie takiej dokładnie jaka jestem i zyskała więcej, znacznie więcej czułości, dzięki znalezieniu fundamentów porządku tam, gdzie przez większość swojego życia widziałam totalny chaos. [...] A coś takiego pamięta się już na zawsze...!

Laura

Zamówiłam kosmogram i interpretację dla męża na święta. Aspekty wizualne – bomba! Każdy szczegół był idealnie dopracowany, kolorystyka strzał w 10. Interpretacja była długa i wnikliwa. Czytaliśmy z mężem po kilka razy i analizowaliśmy wspólnie czy rzeczywiście wszystko się zgadza. Większość bardzo rezonowała z moim mężem a nawet zmuszała do refleksji. Mąż stwierdził że to był pierwszy prezent od lat, który naprawdę sprawił mu przyjemność. Masza, Pedro – zrobiliście kawał dobrej roboty 🙂