Pełnia w Pannie – 27.02.2021

🌕♍️ Pełnia Księżyca w Pannie to zaproszenie, by zająć się architekturą naszych snów.

Archetyp Panny uczy nas dążenia do doskonałości. Mówi o oczyszczaniu, o zdrowiu i codziennych rytuałach. Panna jest ekspertką od realistycznego podejścia do rzeczywistości, dostrzegania wszystkich jej niuansów, a jednocześnie ciągłej potrzeby rozwijania siebie i wspierania innych, w imię osiągnięcia najwyższego potencjału. Jeśli uzna jakąś wizję za możliwa do zrealizowania to rozłoży na czynniki pierwsze ścieżkę prowadzącą do obranego celu. Potem rozpisze kolejne kroki i zacznie je wdrażać. Dziś, jutro, pojutrze. Codziennie.

I właśnie do tego wzywa nas ta pełnia Księżyca – do twardego stania na ziemi, czucia jej każdą komórką ciała, a zarazem odwagi patrzenia w gwiazdy. W opozycji do Księżyca – Słońce, Wenus i Neptun w Rybach wzmacniają teraz nasz idealizm i marzycielstwo, dzięki czemu możemy wyjść w swoich wizjach daleko poza horyzont tego, co dobrze znane, podążyć za intuicją, przeczuciami i niewidzialnymi, subtelnymi energiami.

Wizjonerstwo i innowacyjność wspiera mocna obsada Wodnika: Saturn, władca karmy i czasu oraz Merkury w koniunkcji z Jowiszem, czyli nasz logiczny umysł połączony z umysłem kreatywnym. To szansa, by wyobrazić sobie ten nowy świat.

Księżyc w Pannie będzie pilnować byśmy nie odpłynęli w świat iluzji i chaosu, ale wychwycili z tych duchowych wibracji taką nitkę, z której będziemy w stanie utkać swoją rzeczywistość. Uziemienie wspiera też trygon Urana w Byku do Księżyca podpowiadając: buduj fundamenty na nowych zasadach, rób rewizję dotychczasowych wartości. Natomiast trygon Plutona w Koziorożcu do Marsa w Byku mówi, działaj w sposób zrównoważony i odpowiedzialny względem otoczenia, podążaj w zgodzie ze swoim rytmem i talentami, bo stary paradygmat rywalizacji ulega rozpadowi.

Możemy, jak bohaterowie „Incepcji”, wejść do świata snu i świadomie kreować tę przestrzeń ze wszystkimi jej detalami. Szukajmy harmonii pomiędzy kontrolą, a odpuszczaniem; precyzyjnym planowaniem, a poddaniem się biegowi zdarzeń.

Magiczne afirmacje