Pełnia w Lwie – 16.02.2022

Pełnia w znaku Lwa wzmocni poczucie, że to ty jesteś tą jedyną i najcudowniejszą osobą, na która czekałaś całe swoje życie i nie ma sensu już dłużej tego ukrywać.

Podczas pełni Słońce, czyli świadomość, oświetla Księżyc, który symbolizuje naszą podświadomość. Na powierzchnię wydobywa się więc to, co dojrzewało emocjonalnie od 1 lutego, od nowiu w Wodniku. Przypomnij sobie, jaką intencję wówczas zasiałaś. Możesz też sprawdzić, co wyrosło z ziarna pragnień zasianego pół roku wcześniej, podczas nowiu w Lwie (8.8.2021).

NON OMNIS MORIAR

Lew to nie tylko król zodiaku. To przede wszystkim artysta swojego życia. Chce być widziany i podziwiany. Jego misją jest rozpalanie w innych ognia inspiracji, zarażanie innych swoją namiętnością do życia oraz czystą radością kreowania. Lew jest manifestacją naszej woli czerpania w pełni ze swojego potencjału i pozostawienia po sobie jakiejś cząstki, której trwanie wykroczy poza biologiczna egzystencję. “Non omnis moriar”, czyli Nie wszystek umrę – fraza z pieśni starożytnego poety Horacego, głosząca ponadczasową moc dzieła literackiego, to jest sentencja, która świetnie oddaje najgłębszy poziom archetypu Lwa. 

Księżyc przebywając w tym znaku rozpala w nas pasję, by powiedzieć sobie i swoim pragnieniom ekstatyczne TAK. Tak, mogę robić to, co kocham! Tak, powinnam dalej inspirować świat, nawet jeśli nikt moich starań wcześniej nie doceniał! Tak, jestem warta całej miłości i wszystkich skarbów tego świata! Tak, mogę otworzyć swoje serce dla siebie i dla innych i emanować czystą miłością! Nawet jeśli umysł strzeże tam dostępu, bo przecież tyle razy spotkały mnie rozczarowania i zranienia.

KIEDY DOKONUJESZ WYBORU, ZMIENIASZ PRZYSZŁOŚĆ

Wodnik to aktywista, który chce zmieniać świat w skali globalnej. Wodnik też chce zhakować biologiczną egzystencję i już dziś zaprogramować lepszą przyszłość. Buntuje się przeciwko hierarchiom, sztywnym podziałom i przekonaniu, że coś jest niemożliwe. Jego ścieżka to doprowadzenie do fuzji unikalnych darów każdej jednostki i zjednoczenie ich pod wspólnym sztandarem jakiegoś większego celu. Celu, który zdecydowanie wykracza poza osobistą satysfakcję i uznanie, do których dąży Lew.

W Wodniku są również Merkury, planeta komunikacji i postrzegania oraz Saturn, strażnik kosmicznego porządku, dlatego aspekt wolności, rewolucyjności i działania na rzecz zmiany, będzie podczas tej pełni mocno dominować w naszym myśleniu i aspiracjach. Bo już nie chodzi o to, aby mile połechtać swojego ego! Chodzi o to, aby zrozumieć dalekosiężną i uzdrawiającą perspektywę swoich decyzji. 

JESTEŚ DIAMENTEM

Wymiana energetyczna pomiędzy Słońcem a Księżycem odbywa się w trakcie koniunkcji Wenus i Marsa w Koziorożcu. Ta okoliczność jeszcze bardziej umacnia w nas przeświadczenie, że to jest czas, aby zainwestować w siebie.  Gdy para kosmicznych kochanków zawiera intymny sojusz, mamy dodatkowy dostęp do silnie magnetyzującej energii, by sięgać po to, czego pragniemy. Wenus pragnie postawić na szali wszystkie swoje talenty, zasoby i pieniądze, a Mars ma w sobie siłę i odwagę, by zrobić z tego użytek i dotrzeć do upragnionego celu. Twoje talenty i potencjały to drogocenne diamenty. Skarby, które od zawsze w Tobie były. Ale czy do tej pory pozwalałaś im świecić pełnią blasku czy chowałaś się z nim, aby przypadkiem nikogo nimi nie oślepić? Sprawcza siła Marsa pomoże Ci wydobyć diamenty i oszlifować je, by zamieniły się w drogocenne brylanty. Dzisiejsze spotkanie Wenus i Marsa otwiera portal do potężnej zmiany, którą zwieńczy ich ponowne połączenie, tym razem w zerowym stopniu znaku Wodnika 6 marca. Koniunkcja tych dwóch planet w tak krótkim odstępie czasu nie zdarza się często. W dodatku 3 marca obie te planety wykonają kolejno koniunkcję do Plutona – władcy transformacji. Pozwól sobie wskoczyć w zupełnie nowy wymiar doświadczania siebie.

ZABŁYŚNIJ SWOJĄ MOCĄ

Otwieram dziś zapisy do udziału w procesie mentoringowym JESTEM DIAMENTEM, w którym przeprowadzę Cię przez wewnętrzny labirynt transformacji Twoich darów i talentów! Będziemy szlifować to, co czyni Cię wyjątkową, kładąc fundamenty pod Twoje imperium spełnionego życia. Odbudujemy Twoją naturalną zdolność kreowania w zgodzie z najwyższym powołaniem duchowym i czerpania z tego głębokiej satysfakcji, także finansowej. W tym procesie wychodzimy poza ramy astrologii, choć jest ona nadal ważnym fundamentem. Pracujemy z podświadomością (medytacje hipnotyczne, praca z przekonaniami) oraz z ciałem (uwalnianie blokad), by holistycznie objąć Twoją metamorfozę i usunąć wszelkie przeszkody z Twojej przeszłości, które odbierały Ci poczucie pewności i zaufania do siebie.

Magiczne afirmacje