Pełnia Księżyca w Bliźniętach -30.11.2020

🌕♊️ Pełnia w Bliźniętach z częściowym zaćmieniem Księżyca będzie o nauce wchodzenia na nowy poziom komunikacji. 📣 Informacja jest potężnym narzędziem władzy. „Ten, kto ma i snuje opowieść, rządzi”, jak pisze Olga Tokarczuk.🖥 Otaczają nas sprzeczne narracje i wykluczające się komunikaty, fakenewsy i ogólna nadprodukcja treści, które często doprowadzają nas do intelektualnego przestymulowania; do bycia bardziej w głowie niż w ciele.

♊️ Czas pełni w powietrznym znaku Bliźniąt, będzie nas konfrontować z zalewem informacji i jakością naszych własnych myśli, z którymi często zbyt mocno się utożsamiamy. Zwłaszcza te negatywne sprawiają, że nie czujemy się wystarczający i kompletni. Ale czy naprawdę jesteś tylko swoimi myślami? 🌝 Księżyc, oświetlając temat komunikacji, stwarza więc okazję do zaobserwowania, jaka jest rola myśli, słów, informacji w Twoim życiu. Bo skoro myśl, tak jak wszystko co Cię otacza, jest energią, to jej wpływ na Ciebie jest ogromny, nawet jeśli go na co dzień nie dostrzegasz.

🌞♐️ Słońce w Strzelcu wzmocni Twoją potrzebę dotarcia do własnej autentyczności. Z odwagą zabierzesz się za poszukiwania swojej prawdy w gąszczu koncepcji i opowieści o tym, jak być powinno i kim Ty powinnaś/-eś być, aby spełniać społeczne „standardy”.

🔴♏️Merkury w Skorpionie wyostrzy zdolność Twojego umysłu do spenetrowania ukrytych opowieści, na podstawie których kreujesz swoje „tu i teraz”: poczucie mocy, spełnienia, relacje z ludźmi, sytuację materialną.

👁‍🗨 Zadaj sobie pytania:
💭 Z jakich myśli jestem zbudowana/-y?
🗯 Jakie narracje o sobie, ludziach, świecie powtarzam codziennie?
💬 Czy one są prawdą od Wszechświata, czy pochodzą z systemu przekonań, w którym żyję?💭Czy one przyczyniają się do mojego poczucia szczęścia i jedności ze Wszechświatem?
♾ Jakie myśli i przekonania wybieram od teraz do stwarzania swojej rzeczywistości?

🔱 29 listopada Neptun wyszedł z retrogradacji, wysyłając tuż przed pełnią mocne zaproszenie do odciążenia umysłu, do otwarcie się na czucie, marzenia i wizje, na połączenie myśli z sercem. 💗 Wszelkie medytacje, prowadzące do osiągania koherencji serca, mogą w tym czasie być wyjątkowo skuteczne i twórcze. 🌀Synchronizacja rytmu i fal „mózgu” serca z mózgiem w głowie polega na tym, że spokojne serce, bijące w harmonii i odczuwające błogość, wysyła sygnały do mózgu i autonomicznego obwodowego układu nerwowego. W ten sposób dostosowuje je do tego samego stanu dobrego samopoczucia i spokoju.

😇 Pozwól sobie na oczyszczenie głowy i poczucie wewnętrznej błogości. To najlepsze otwarcie na „nowe”, które nadciąga. Nie ważne, czy nazwiesz to Erą Wodnika czy Nową Ziemią. Ten proces kolektywnych zmian się wydarza i możesz się do niego dostroić.

Magiczne zalecenia na pełnie Księżyca w znaku Bliźniąt


💛 Zharmonizuj umysł z rytmem serca. Spokojne serce, bijące w wibracji wdzięczności, połączone z najlepszą wersją Twojej przyszłości, w poczuciu, że już się wydarzyła wyśle do Twojej głowy komunikat, że nawet niemożliwe jest możliwe.
💛 Przeanalizuj swoje myśli – jakie wewnętrzne dialogi toczysz w swojej głowie. Czy wspierasz siebie bezwarunkowo, czy za wszystko krytykujesz?
💛 Odezwij się do przyjaciół i osób, z którymi łączy Cię głębokie porozumienie. Doceń to, co macie wspólnego ze sobą, a także waszą odmienność.
💛 Może właśnie teraz przyjdzie do Ciebie pomysł na nowy kierunek rozwoju, który zechcesz eksplorować.
💛 Puść wodze wyobraźni i napisz opowieść o swojej wymarzonej przyszłości..