Pełnia w Pannie. 7.03.2023

Ucieleśnianie duchowości

Dynamika tej pełni to napięcie na osi archetypów Panna – Ryby, która jest o praktykowaniu duchowości przez codzienne działania na planie materialnym.

Panna

Archetyp Panny uczy nas dążenia do doskonałości. Mówi o oczyszczaniu, o zdrowiu i codziennych rytuałach. Panna jest ekspertką od realistycznego podejścia do rzeczywistości, dostrzegania wszystkich jej niuansów, a jednocześnie ciągłej potrzeby rozwijania siebie i wspierania innych, w imię osiągnięcia najwyższego potencjału. Osiąga swoje cele przez systematyczną pracę i dbanie o zdrowy mindset.

Ryby

Ryby symbolizują idealizm i marzycielstwo, dzięki którym możemy wyjść w swoich wizjach daleko poza horyzont tego, co dobrze znane, podążyć za intuicją, przeczuciami i niewidzialnymi, subtelnymi energiami.

Architektura nowego początku / porządku

Pełnia w Pannie jest o nadawaniu struktur Twoim marzeniom. Robisz teraz szczegółowy projekt tego, jak to o czym śnisz, ma się przejawić w Twoim życiu: konkretnie i z detalami.

To również finałowa scena kosmicznych porządków, jakie masz do zrobienia w kończącym się roku astrologicznym. Dosłownie i metaforycznie wywal wszystko, co zagraca Twoje życie i stanowi balast, przez który nie możesz biec ku przyszłości.

Zrób przegląd codziennych nawyków i skup się na kultywowaniu tych, dzięki którym przybliżasz się do swoich marzeń.

W trakcie tej pełni szukaj harmonii pomiędzy kontrolą, a odpuszczaniem; precyzyjnym planowaniem, a poddaniem się biegowi zdarzeń.

Test integralności

Chwilę po kulminacji pełni Saturn po trzech latach w Wodniku zmieni znak. Wejście Saturna do Ryb to mocna zmiana energetyczna tego roku, która otwiera przed nami temat duchowego dojrzewania.

Sprzężenie tych wydarzeń pokazuje, że porządki, jakie masz teraz do zrobienia mogą dotyczyć również duchowych autorytetów i liderów, za którymi podążałaś.

Najbliższe trzy lata będą testem stabilności i integralności, w trakcie którego wszystko, co w Twoim życiu fałszywe, forsowane z ego i będące przeciw uniwersalnej miłości rozpadnie się na części pierwsze. Nie bój się zanurzenia w twórczym chaosie, wyjścia ze starych ram rzeczywistości i kreowania nowej wrażliwości i moralności.

Ostre cięcie

Mars w 21 stopniu Bliźniąt tworzy kwadraturę z dzisiejszą pełnią Księżyca oraz z Neptunem w Rybach. Istnieje więc pokusa, aby w swoim porządkowaniu świata grubą kreską odcinać wszystko to, co Ci nie pasuje do idealnego obrazka. Może pojawić się więcej nerwowości i konfrontujących sytuacji, w których sprawy staną na ostrzu noża.

Poszukaj sposobów na rozładowanie tego napięcia, najlepiej przez wejście w ciało i wsłuchanie się w jego potrzeby albo przez serię prostych ćwiczeń fizycznych lub nawet wykonanie kilku kursów po schodach góra – dół.

Genialne rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Twoje podejście do porządkowania i oczyszczania swojej rzeczywistości będzie mocno rewolucyjne, dzięki trygonowi, jaki Księżyc tworzy do Urana w Byku.

Dzięki temu aspektowi możesz doznać nagłych przebłysków i olśnień. Okaże się, że proste i praktyczne rozwiązanie swoich wyzwań miałaś pod samym nosem, ale nie byłaś w stanie go wcześniej zobaczyć i zrobić z niego użytku.

Łap więc te nagłe pomysły i jeśli się da – wdrażaj od razu w życie, a jeśli nie – zapisz do wykorzystania na później.